Resultaten
<
terug
Atletiek
Zevenkamp - Vrouwen
(15 augustus - 16 augustus, Peking)
1.
2.
3.
Overall
Nataliya Dobrynska (OEK)
Hyleas Fountain (USA)
Tatyana Chernova (RUS)
100m Horden
Serie 1
Laurien Hoos (NED)
Liu Haili (CHN)
Karolina Tyminska (POL)
Serie 2
Nataliya Dobrynska (OEK)
Jolanda Keizer (NED)
Vassana Vinatho (THA)
Serie 3
Aiga Grabuste (LET)
Niina Kelo (FIN)
Yuliya Tarasova (OEZ)
Serie 4
Sonja Kesselschläger (DUI)
Lucimara Da Silva (BRA)
Marie Collonvillé (FRA)
Serie 5
Hyleas Fountain (USA)
Jessica Zelinka (CAN)
Anna Bogdanova (RUS)
Hoogspringen
2 ex aequo
Anna Bogdanova (RUS)
Marie Collonvillé (FRA)
Groep A
Jolanda Keizer (NED)
Tatyana Chernova (RUS)
Nataliya Dobrynska (OEK)
Groep B
Hyleas Fountain (USA)
Kylie Wheeler (AUS)
Anna Bogdanova (RUS)
Kogelstoten
Nataliya Dobrynska (OEK)
Austra Skujyte (LIT)
Jolanda Keizer (NED)
Groep A
Nataliya Dobrynska (OEK)
Austra Skujyte (LIT)
Jolanda Keizer (NED)
Groep B
Viktoriya Zemaityté (LIT)
Gretchen Quintana (CUB)
J.J. Shobha (IND)
200m
Hyleas Fountain (USA)
2 ex aequo
Serie 1
Jolanda Keizer (NED)
Anna Bogdanova (RUS)
Kylie Wheeler (AUS)
Serie 2
Hyleas Fountain (USA)
Kelly Sotherton (GBR)
Karolina Tyminska (POL)
Serie 3
Yuliya Tarasova (OEZ)
Aiga Grabuste (LET)
Viktoriya Zemaityté (LIT)
Serie 4
Nataliya Dobrynska (OEK)
Ida Marcussen (NOO)
Marie Collonvillé (FRA)
Serie 5
Liu Haili (CHN)
Lucimara Da Silva (BRA)
Laurien Hoos (NED)
Verspringen
Nataliya Dobrynska (OEK)
Karolina Tyminska (POL)
Tatyana Chernova (RUS)
Groep A
Aiga Grabuste (LET)
Jolanda Keizer (NED)
Julie Hollman (GBR)
Groep B
Nataliya Dobrynska (OEK)
Karolina Tyminska (POL)
Tatyana Chernova (RUS)
Speerwerpen
Kamila Chudzik (POL)
Lilli Schwarzkopf (DUI)
Niina Kelo (FIN)
Groep A
Sonja Kesselschläger (DUI)
Jessica Zelinka (CAN)
Kylie Wheeler (AUS)
Groep B
Kamila Chudzik (POL)
Lilli Schwarzkopf (DUI)
Niina Kelo (FIN)
800m
Tatyana Chernova (RUS)
Karolina Tyminska (POL)
Kelly Sotherton (GBR)
Serie 1
Kaie Kand (EST)
Györgyi Farkas (HON)
Aryiró Stratáki (GRI)
Serie 2
Rebecca Wardell (NZL)
Ida Marcussen (NOO)
Gretchen Quintana (CUB)
Serie 3
Zhanna Melnichenko (OEK)
Sonja Kesselschläger (DUI)
Lucimara Da Silva (BRA)
Serie 4
Karolina Tyminska (POL)
Lilli Schwarzkopf (DUI)
Jennifer Oeser (DUI)
Serie 5
Tatyana Chernova (RUS)
Kelly Sotherton (GBR)
Jessica Zelinka (CAN)