Resultaten
<
terug
Atletiek
1.
2.
3.
Mannen - 100m
Usain Bolt (JAM)
Richard Thompson (TRI)
Walter Dix (USA)
Mannen - 200m
Usain Bolt (JAM)
Shawn Crawford (USA)
Walter Dix (USA)
Mannen - 400m
LaShawn Merritt (USA)
Jeremy Wariner (USA)
David Neville (USA)
Mannen - 800m
Wilfred Bungei (KEN)
Ismail Ahmed Ismail (SUD)
Alfred Kirwa (KEN)
Mannen - 1500m
Rashid Ramzi (BRN)
Asbel Kiprop (KEN)
Nicholas Willis (NZL)
Mannen - 5000m
Kenenisa Bekele (ETH)
Eliud Kipchoge (KEN)
Edwin Cheruiyot Soi (KEN)
Mannen - 10.000m
Kenenisa Bekele (ETH)
Sileshi Sihine (ETH)
Micah Kogo (KEN)
Mannen - Marathon
Samuel Wanjiru (KEN)
Jaouad Gharib (MAR)
Tsegaye Kebede (ETH)
Mannen - 110m horden
Dayron Robles (CUB)
David Payne (USA)
David Oliver (USA)
Mannen - 400m horden
Angelo Taylor (USA)
Kerron Clement (USA)
Bershawn Jackson (USA)
Mannen - 3000m steeplechase
Brimin Kipruto (KEN)
Mahiedine Mekhissi-Benabbad (FRA)
Richard Kipkemboi Mateelong (KEN)
Mannen - 4 x 100m estafette
Jamaica (JAM)
Trinidad en Tobago (TRI)
Japan (JAP)
Mannen - 4 x 400m estafette
Verenigde Staten (USA)
Bahama's (BAH)
Rusland (RUS)
Mannen - 20km Snelwandelen
Valeriy Borchin (RUS)
Jefferson Pérez (ECU)
Jared Tallent (AUS)
Mannen - 50km Snelwandelen
Alex Schwazer (ITA)
Jared Tallent (AUS)
Denis Nizhegorodov (RUS)
Mannen - Hoogspringen
Andrey Silnov (RUS)
Germaine Mason (GBR)
Yaroslav Rybakov (RUS)
Mannen - Verspringen
Irving Saladino (PAN)
Godfrey Mokoena (ZAF)
Ibrahim Camejo (CUB)
Mannen - Polsstokhoogspringen
Steven Hooker (AUS)
Yevgeniy Lukyanenko (RUS)
Denis Yurchenko (OEK)
Mannen - Hinkstapspringen
Nelson Évora (POR)
Phillips Idowu (GBR)
Leevan Sands (BAH)
Mannen - Kogelstoten
Tomasz Majewski (POL)
Christian Cantwell (USA)
Andrey Mikhnevich (WRU)
Mannen - Discuswerpen
Gerd Kanter (EST)
Piotr Malachowski (POL)
Virgilijus Alekna (LIT)
Mannen - Kogelslingeren
Primo Kozmus (SVN)
Mannen - Speerwerpen
Andreas Thorkildsen (NOO)
Ainars Kovals (LET)
Tero Pitkämäki (FIN)
Mannen - Tienkamp
Bryan Clay (USA)
Andrei Krauchanka (WRU)
Leonel Suárez (CUB)
Vrouwen - 100m
Shelly-Ann Fraser (JAM)
2 ex aequo
Vrouwen - 200m
Veronica Campbell-Brown (JAM)
Allyson Felix (USA)
Kerron Stewart (JAM)
Vrouwen - 400m
Christine Ohuruogu (GBR)
Shericka Williams (JAM)
Sanya Richards (USA)
Vrouwen - 800m
Pamela Jelimo (KEN)
Janeth Jepkosgei (KEN)
Hasna Benhassi (MAR)
Vrouwen - 1500m
Jebet Langat (KEN)
Irina Lishchynska (OEK)
Nataliya Tobias (OEK)
Vrouwen - 5000m
Tirunesh Dibaba (ETH)
Elvan Abeylegesse (TUR)
Meseret Defar (ETH)
Vrouwen - 10.000m
Tirunesh Dibaba (ETH)
Elvan Abeylegesse (TUR)
Shalane Flanagan (USA)
Vrouwen - Marathon
Constantina Tomescu (ROE)
Catherine Ndereba (KEN)
Zhou Chunxiu (CHN)
Vrouwen - 100m horden
Dawn Harper (USA)
Sally McLellan (AUS)
Priscilla Lopes (CAN)
Vrouwen - 400m horden
Melaine Walker (JAM)
Sheena Tosta (USA)
Natasha Danvers-Smith (GBR)
Vrouwen - 3000m steeplechase
Gulnara Samitova-Galkina (RUS)
Eunice Jepkorir (KEN)
Yekaterina Volkova (RUS)
Vrouwen - 4 x 100m estafette
Rusland (RUS)
België (BEL)
Nigeria (NGA)
Vrouwen - 4 x 400m estafette
Verenigde Staten (USA)
Rusland (RUS)
Jamaica (JAM)
Vrouwen - 20km Snelwandelen
Olga Kaniskina (RUS)
Kjersti Plätzer (NOO)
Elisa Rigaudo (ITA)
Vrouwen - Hoogspringen
Tia Hellebaut (BEL)
Blanka Vlaic (KRO)
Anna Chicherova (RUS)
Vrouwen - Verspringen
Maurren Maggi (BRA)
Tatyana Lebedeva (RUS)
Blessing Okagbare (NGA)
Vrouwen - Polsstokhoogspringen
Yelena Isinbayeva (RUS)
Jennifer Stuczynski (USA)
Svetlana Feofanova (RUS)
Vrouwen - Hinkstapspringen
Françoise Mbango (KAM)
Tatyana Lebedeva (RUS)
Hrysopiyí Devetzí (GRI)
Vrouwen - Kogelstoten
Valerie Vili (NZL)
Natallia Mikhnevich (WRU)
Nadezhda Ostapchuk (WRU)
Vrouwen - Discuswerpen
Stephanie Brown (USA)
Yarelis Barrios (CUB)
Yelena Antonova (OEK)
Vrouwen - Kogelslingeren
Aksana Miankova (WRU)
Yipsi Moreno (CUB)
Zhang Wenxiu (CHN)
Vrouwen - Speerwerpen
Barbora potáková (TSJ)
Mariya Abakumova (RUS)
Christina Obergföll (DUI)
Vrouwen - Zevenkamp
Nataliya Dobrynska (OEK)
Hyleas Fountain (USA)
Tatyana Chernova (RUS)